İletişim

Bizimle iletişim kurmak isterseniz;

Aşağıdaki form üzerinden gerekli alanları doldurup göndermeniz yeterlidir. Seo fiyat teklifi veya diğer hizmetler için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim formu:

Not: İletişim formu doldurulduğunda  konu ve mesaj kısmını doldurmanızı isteyeceğim. Sadece Adınızı Soyadınızı yazarak ya da bir not yazılmadığında tarafınıza dönüş sağlayacağımın garantisini vermiyorum.

İletişim formu ile SEO şikayetleri lütfen yapmayınız. Gelen maillerde site şikayetleri gelmektedir ancak Şikayet ederek size telefon, mail (e-posta) yoluyla dönüş sağlamayacağız. SEO şikayetleriniz için Google şikayet forumlarını kullanmalısınız.

Diğer SEO iletişim konusu ise; hali hazırda yapılmış web sitelerinin SEO uygulamaları uzun süreli olduğundan pahallı fiyatlara mal olmaktadır. Bunun yerine yeni sitelerde SEO teknikleri uygulayarak site hazırlamanın uzun vade de daha verimli olduğunu düşünüyorum.Bilgi Notu: Bu site içerisinde yer alan "SEO" konuları araştırılarak ve denenerek "Tecrübe ile Sabit" uygulanan yöntemlerden elde edilmektedir. Konular herkesin anlayacağı dilde anlatılarak bilgi, eğitim ve ders niteliği taşımaktadır.

Sidebar