Seogle gizlilik

SEO sitesi Seogle için gizlilik politikası

Öncelikle belirtelim; gizlilik konusunda bir endişe ya da kaygı taşınmayacak bir site üzerindesiniz. Kurulan siteler, hazırlanan ve uygulanan yöntemler site sahipleri tarafından gizli kalması önerilebilir. Bu konuda çalışma yaptığımız kurum, birey veya kuruluşların gizli kalmasını istiyorum demesi yeterlidir.

Sitemiz üzerinde bırakılan yorumlar veya iletişm kanallarındaki kullanıcı bilgileri 3. sahışlarla paylaşılmaz. Hukuki yoldan talep edilirse paylaşım yapılabilir. Kullanıcı bilgileri sitemiz üzerinde Weri tabanı aracılığı ile kayıt altında tutulur. Hukuki bir problem olmadıkça paylaşılması kesinlikle söz konusu değildir. Yasal ihlaller sonucu adli makamlarca yazılı taleplerde bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Sitemiz üzerinde iletişim, e-posta yolu ile gelen bilgi ve eğitici olduğunu düşündüğümüz konular kaynak belirtilerek yayımlanır. Hiçbir konu bir başka siteden alıntı olmadığından kendi sitelerinizde veya makalelerinizde gizlilik ve telif gözetmeksizin yayınlanabilir.Bilgi Notu: Bu site içerisinde yer alan "SEO" konuları araştırılarak ve denenerek "Tecrübe ile Sabit" uygulanan yöntemlerden elde edilmektedir. Konular herkesin anlayacağı dilde anlatılarak bilgi, eğitim ve ders niteliği taşımaktadır.

Sidebar