Seogle kullanım koşulları

Seogle sitesi kullanımı

Seogle sitesi üzerinde yayımlanan “SEO” konularının hiçbiri alıntı ya da kopya içerikler veya kopyadan düzenlenen içerikler değildir. Sitemiz üzerinde yayına alınmış tüm SEO DERSLERİ ve SEO DERS NOTLARI tümüyle web sitemize aittir.

Sitemiz üzerinden konu alıntıları ya da içerik paylaşımlarını kopyalayabilirsiniz. Kopyalama veya alıntı yaptığınız bölümlerde Seogle kaynak olarak belirtilmelidir. Sitemizi gösteren kaynak belirtilmedikçe hakkımıza girmiş olursunuz.

Sitemiz üzerinden üyelik talep edilebilir, içerik desteği için yayın gönderebilirsiniz. Üye olmadan da tüm kullanıcılar ziyaret edebilir, konu ve yayın altlarına üyelik gerkesinimi olmadan yorum bırakabilir.

Kullanıcı veya ziyaretçinin bıraktığı tüm yorumlar sitemiz sorumluluğunda değil, yorum sahibinin sorumluluğundadır.

Web sitemiz üzinde bulunan resimler ve görseller tarafımızdan hazırlanmamıştır. İlgili görseller kaynak sitelerden kullanım (telif) içermeyen kaynaklardan alınarak yerleştirilmektedir.

Sitemiz üzerinde alakasız yorumlar, linkleme çalışmaları ile yapılmaya çalışılan cevaplar kullanıcıya sunulmadan yayından kaldırılmaktadır.Bilgi Notu: Bu site içerisinde yer alan "SEO" konuları araştırılarak ve denenerek "Tecrübe ile Sabit" uygulanan yöntemlerden elde edilmektedir. Konular herkesin anlayacağı dilde anlatılarak bilgi, eğitim ve ders niteliği taşımaktadır.

Sidebar